PARTNERZY, PATRONI I WSPÓŁPRACOWNICY

Partnerzy, patroni i współpracownicy bloga zajmują szczególne miejsce w moim sercu. Od początku istnienia projektu postanowiłem sobie, że nie będę do jego promocji wykorzystywał spamowania, a do zbierania środków – umieszczania na blogu reklam. Chcę dostarczać wartościowe treści w ładnej oprawie graficznej, ale to niestety kosztuje – domena, hosting, szablon bloga, skrzynka mailowa, wykonanie grafik i tak dalej. Dlatego tak ważna dla mnie jest każdego rodzaju pomoc i współpraca. Poniżej znajdziecie listę partnerów, patronów i współpracowników bloga, wraz z linkami do ich stron, a w przypadku tych pierwszych – również z krótkimi opisami. Swoje miejsce tutaj możecie znaleźć również Wy, wspierając mnie przez Patronite, lub podejmując ze mną współpracę – do obu tych form serdecznie zapraszam!

PARTNERZY

Banner Mediakrytyk.
Banner Mediakrytyk, wszelkie prawa należą do Mediakrytyk.

Mediakrytyk jest pierwszym oficjalnym partnerem bloga od 1 września 2019 roku. Od tej daty pojawiają się w tym agregatorze również moje recenzje filmów (a niebawem również seriali). Więcej o tym partnerze możecie przeczytać we wpisie Mediakrytyk – pozycja obowiązkowa każdego miłośnika kina i nie tylko. Kliknięcie w banner przeniesie Was do mojego profilu w serwisie.

Banner Patronite.
Banner Patronite, wszelkie prawa należą do Patronite.

Od 24 września 2019 roku blog można wspierać finansowo za pośrednictwem serwisu Patronite. Więcej możecie przeczytać we wpisie Patronite, czyli jak możecie pomóc w rozwoju bloga. Kliknięcie w banner przeniesie Was do mojego profilu w serwisie.

PATRONI

Aktualną listę wszystkich patronów sprawdzicie klikając w banner Patronite w lewym dolnym rogu bloga. W tym miejscu znajdą się patroni, którzy w tym serwisie zdecydowali się wybrać próg trzeci lub wyższy.

WSPÓŁPRACOWNICY

Maja Jankowska

Anna Jaszcz

Sylwia Łęcka

Bartosz Żuber